KURUMSAL

Hakkımızda

Tecrübesi uzun yıllara dayanan Gülahmetoğlu Grup; proje geliştirme, proje finansmanı, proje satışı ve projelerin inşaası alanlarında faaliyet göstermektedir. Türkiye'deki gayrimenkul sektörünün en önemli temel unsurları olan yer seçimi, projelendirme, inşaat yapım, finans, satış alanlarında faaliyetlerini başarıyla sürdürmüş olan Gülahmetoğlu Grup tecrübesini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

 

Faaliyet alanları olarak Konut, AVM, Rezidans, Otel inşaatlarının arsa temini, uygun projenin geliştirilmesi, finans, yapım-satış ve işletme konularını belirlemiştir. Bu bağlamda projelerin en başından sonuna kadar Gülahmetoğlu İnşaat güvencesini yansıtmayı hedefleyen, tüm gücünü sektöre örnek oluşturabilecek çalışmalara odaklayarak planlarını kısa, orta ve uzun vadede yapmaktadır.

 

Türkiye'nin en hızlı yükselen sektöründe başarılı projelere imza atan ve atmaya devam edecek olan Gülahmetoğlu Grup, sizlerin saygı ve sevgisiyle büyümeye devam etmektedir.

65 Bin Öğrenci var!

Kira garantili...

Satın aldığınız özel dekorasyonlu üniteniz, Huzurlu Kampüs tarafından işletilir ve sizin adınıza kiraya verilir, geleneksel gayrimenkul yatırımından çok daha fazla ve hızlı kazanç getirisi sağlar.

Yeni Nesil Kira Garantili Gayrimenkuller

Huzurlu Kampüs Apart 100. Yıl Mah.

Cephanelik Sk. Merkez / KÜTAHYA

Huzurlu Kampüs Modern

Katalog indir

Huzurlu Kampüs City

Katalog indir

Yatırımınız bizim için değerli

Tecrübesi uzun yıllara dayanan Gülahmetoğlu Grup proje geliştirme, proje finansmanı, proje satışı ve projelerin inşaası alanlarında faaliyet göstermektedir.

Huzurlu Kampüs Apart 100. Yıl Mahallesi, Cephanelik Sokak Merkez / KÜTAHYA

 

info@huzurlukampus.com

 

0(530) 258 48 30
0(274) 227 00 77